Profesjonalne podejście

Profesjonalne podejście do klienta zaczyna się w biurze obsługi klienta. Pracownicy biura, wyposażeni w elektroniczny system obsługi zleceń, szybko, kompetentnie i rzetelnie przedstawią Państwu zakres naprawy, termin wykonania oraz przybliżony koszt. Dostaną Państwo pisemne potwierdzenie przyjęcia auta do serwisu. O wszelkich zmianach, nieprzewidzianych sytuacjach zostaną Państwo poinformowani telefonicznie w możliwie najkrótszym czasie. Po wykonanej usłudze pracownik biura wyjaśni zakres wykonanych prac, omówi rachunek, odpowie na wszystkie Państwa pytania.

W przypadku krótkich napraw/usług zachęcamy do skorzystania z wygodnej poczekalni dla klienta, w której znajdują się telewizor oraz prasa o szerokiej tematyce. Podczas pobytu w poczekalni można poczęstować się bezpłatną kawą bądź herbatą. Na najmłodszych klientów czeka kącik z kolorowankami.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma istnieje na rynku od 26-ciu lat. W tym czasie zakres świadczonych usług systematycznie wzrastał. Zaczynaliśmy od napraw lakierniczych. Kolejno powstawały następujące działy; naprawy blacharskie, mechanika, Stacja Kontroli Pojazdów i wulkanizacja wraz z depozytem opon. 26 lat pracy zespołu, przy wciąż postępującym zaawansowaniu konstrukcji samochodów, gwarantują wysoką jakość usług, krótki czas napraw i niskie ceny.

Nowoczesny sprzęt

Nasza firma posiada na wyposażeniu nowoczesny sprzęt: m.in. laserowe, w pełni automatyczne urządzenie do badania geometrii pojazdu –NUSSBAUM CURA R2000 EAGLE, komputery diagnostyczne – Gutmann Hella, Ateq VT56 (czujniki TPMS) oraz CDIF.

Kompleksowość obsługi samochodów

Auto Dukat zajmie się Państwa samochodem od A do Z. Nie ma potrzeby poruszania się pomiędzy różnymi firmami zlecając kolejne usługi. Częstą praktyką naszych klientów jest zlecenia kilku napraw za jednym razem – np. naprawa blacharsko-lakiernicza, przegląd mechaniczny (z wymianą oleju), sezonowa wymiana opon. Dzięki kompleksowości zyskają Państwo czas i zaoszczędzą pieniądze.

Części renomowanych producentów

Nasza firma od lat korzysta z oferty największych hurtowni na rynku (Intercars, Inter Team, Fota, AP, MotoFactory, Gaweł). Współpracujemy również bezpośrednio z producentamiczęści (m.in. Goodyear, Pirelli, Pilkington, Bosch, Valeo). Kontakty w autoryzowanych serwisach pozwalają na sprzedaż części oryginalnych (producentów aut) w przystępnych cenach.

Konkurencyjne ceny

Usługi oraz części w naszej firmie oferujemy w atrakcyjnych cenach. Klient zawsze jest informowany o przewidywanym koszcie usługi i na bieżąco informowany o ewentualnych zmianach. Podczas pozostawiania samochodu w naszym serwisie warto zapytać o aktualne promocje. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.